Contact

 

Bezoekadres:
Beneluxlaan 305
7559 JV Hengelo (OV)
Nederland

Telefoon: +31-74 2766666
Website: www.twentheplant.nl 
E-mail: info@twentheplant.nl
BTW NR. NL800013670B01
KvK NR. 06064488


Post adres:
Postbus 188,
7620 AD Borne
Nederland

 

 


Contactpersonen Bemiddeling

 

Contactpersonen Cash & Carry

     
Wouter Kleissen
International Sales : Scandinavië - Oost Europa
tel.         0031-(0)742766688
mob.      0031-(0)653141626
e-mail.    wouter.kleissen@twentheplant.nl 
web.       www.twentheplant.nl
  Rob Westerink
Sales: Nederland
tel.           0031-(0)742766645
mob.        0031-(0)651424296
e-mail.     rob@twentheplant.nl
web.        www.twentheplant.nl
     

Han Leusink
International Sales: Polen–Tsjechie –Slowakije
tel.            0031-(0)742766641
mob.         0031-(0)651072519
e-mail.      han@twentheplant.nl  
web.        www.twentheplant.nl

Katarzyna Petryszak
International Sales: Polen
tel.            0031-(0)742766617
mob.         0031-(0)612931815
e-mail.      sprzedazpl@twentheplant.nl  
web.        www.twentheplant.nl

Rick ten Dam
Product & Verkoop
tel.          0031-(0)74 2766650
mob.       0031-(0)6 20726570
e-mail.    ricktd@twentheplant.nl
web.       www.twentheplant.nl

Dirk Boomkamp
International Sales: Rusland – Oost Europa
Commercial Director
tel.           0031-(0)742766666
mob.        0031-(0)622934844
e-mail.     Dirk.boomkamp@twentheplant.nl
web.        www.twentheplant.nl

 

Dennis Weber
Sales: Duitsland
tel.          0031-(0)742766660
mob.       0031-(0)623065350
e-mail.    dennis.weber@twentheplant.nl
web.       www.twentheplant.nl

Peter Bruins
Sales: Duitsland-Oostenrijk-Zwitserland-Slovenie
tel.         0031-(0)742766655
mob.      0031-(0)653931199
e-mail.    peter.bruins@twentheplant.nl 
web.       www.twentheplant.nl

Abdul Genc
Sales: Duitsland
tel.          0031-(0)742766691
mob.       0031-(0)653757452
e-mail.    abdul.genc@twentheplant.nl 
web.       www.twentheplant.nl